sobota 25. ledna 2014

Commedia dell'arte

Vítám Vás u nového článku! Dneska to po dlouhé době nebude na téma ze světa kosmetiky, ale vrátíme se k původnímu zaměření mého blogu, totiž k fotografování. Přestože je zkouškové stále v plném proudu, ve čtvrtek, po testu z obecné chemie, jsem byla fotit s krásnou Zuzkou. A teprve při té příležitosti jsem si naplno uvědomila, jak moc mi focení chybí... jenže co nadělám?

V nádherném kostýmu inspirovaném divadelními maskami barokní Itálie (odtud název článku), který si Zuzka šila sama jako projekt do školy, pobíhala skoro půl hodiny po lese na kraji Brna. Teplota se vyhrabala stěží stupínek nad nulu a mně zůstával rozum stát nad tím, co všechno byla ochotná kvůli fotkám vytrpět. :-)Úpravy jsou podle přání modelky a já jsem moc zvědavá, jak se Vám fotky zamlouvají! :-)

Mějte se krásně,
Vaše Ilka

31 komentářů:

 1. Krásné to je. A chudák modelka, musela mrznout. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, An! No, to teda jo, ale výsledek za to snad stojí. :-)

   Vymazat
 2. Úžasné fotky ! To bych se od tebe někdy nechala zvěčnít ! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, Nicole! Není problém se někdy domluvit. ;-)

   Vymazat
  2. Tak to je super! Určitě se ozvu a něco domluvíme :)

   Vymazat
 3. To je krásné! A obdivuji slečnu, vůbec nevypadá, že by jí byla zima, já se klepu i v péřovce :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujem, Peti! Mně byla kosa i v zimním kabátě a dost jsem váhala, jen když jsem si sundávala rukavice. :-D

   Vymazat
 4. Opravdu moc krásné fotky, nejvíc se mi asi líbí ty, kde je celá postava.
  Brunwen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Brunwen! Jsem moc ráda, že se líbí. :-)

   Vymazat
 5. Krááása! A obdivuju tu výdrž slečny v takovém oblečení v takové zimě :P :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! Prostě nadšení pro věc, a hodně velké. ;-)

   Vymazat
 6. Nádherné fotky, vůbec se nedivím, že ti focení chybí, když jsi taková šikulka :)!

  OdpovědětVymazat
 7. To se může klidně vesmír rozpínat, jak chce, ale když má někdo cit a talent, nezmění to ani pomlka, po kterou se musí věnovat i věcem, které ho zcela nenaplňují. Tento článek je toho důkazem. Dvě tvořivé duše se střetnout, a kdesi u lesa stvoří neopakovatelné vzpomínky. My z lesa jim tímto tedy děkujeme za to, že se také můžeme podívat a přenést do těch chvilek. Slovy z pohádky z jedné už postarší kazety odpovím na otázku " Jak se Vám fotky zamlouvají? " takto :"Beru celý kufřík!" Tvor má tyhle věci totiž tuze rád. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za taková krásná slova, ani si je nezasloužím. I když jsme fotily na kraji města, vlastně spíš v takovém lesoparku než opravdickém lese, stačilo to k tomu, aby stromy propůjčily fotkám to kouzlo, které mám tolik ráda. :-)

   Vymazat
 8. Fotky jsou moc hezké a modelka má můj obdiv! A teď mě prosím omluvte, musím si jít pro tlusté ponožky, z toho pohledu na belerínky mě poněkud začaly zábst nohy. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujem, Hani! Potřebu obout tlusté ponožky naprosto chápu, mně i při úpravách fotek v počítači běhal mráz po zádech.

   Vymazat
 9. Modelka je krásna a neviem do akej miery boli robené úpravy na pleti, ale závidim jej ju :) Z fotiek srší čarovná atmosféra, veľmi sa ti podarili Ilka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, Bashi! Pleť i fotky celkově jsou v editoru zjemněné pro navození atmosféry, ale žádné nedokonalosti jsem retušovat nemusela. A jo, taky jsem to Zuzce záviděla. :-D

   Vymazat
 10. To je nádherné! A ty fotky nemají chybu. Úplně na mě dýchla ta atmosféra.

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné! Úplně jsem se zasnila. Děkuji za zpříjemnění dne ;).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec zač, Evelínko! To já jsem ta, kdo děkuje za Tvou návštěvu a milá slova. :-)

   Vymazat
 12. Po děsně dlouhé době konečně můžu komentovat :). Ilu, ještě jednou podotknu, že fotky jsou dokonalé a ty na tu "fotící" školu jednou musíš jít (jinak svět není světem a spravedlnost spravedlností)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Šári! Třeba to jednou klapne. :-) Letos jsem se ani nehlásila, protože nemám pro samé studium chemie co poslat do talentovek. :-D Ale příští rok, jak si už více zvyknu... o tom budu uvažovat zas. ;-)

   Vymazat
 13. úžasný fotky!! fakt krásný. Moc se mi i líbí, jak fotíš tu kosmetiku na bílým pozadí, vypadá to fakt profesionálně. Já jsem ještě nepřišla na to, jak to udělat takhle hezky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Z každé pochvaly mám obrovskou radost. :-) Kosmetiku fotím jen na obyčejném bílém papíře, chce to hlavně vyčíhnout během dne nejlepší světlo, to je základ dobré fotky.

   Vymazat