neděle 12. března 2017

Krém se včelím jedem - jsem zpátky!

Zdravím všechny u nového článku! Konečně! Rok, měsíc a ještě nějaké drobné uplynuly od chvíle, kdy jsem zveřejnila ten poslední: Zimní zápisky z popelnice. Ani nevím, co přesně se stalo, že jsem přestala přispívat, nechci se vymlouvat na nedostatek času, tím v dnešní době asi trpí úplně každý... já jen prostě nemohla najít chuť k tomu, abych si sedla a psala. Přitom všemožnou kosmetiku používám pořád dál a fotek mám v zásobě připravených spoustu.

Za těch uplynulých třináct měsíců jsem vyzkoušela fůru produktů, o které se s Vámi podělit prostě musím. Byla by mi hanba, kdybych si takové poklady nechala jen pro sebe. :-) A pokud si tenhle článek přečte aspoň jeden jediný člověk a třeba si tu najde i něco užitečného, nějakou kosmetickou inspiraci, budu naprosto spokojená.

Pleva Krém s kapičkou včelího jedu

Pleva Krém s kapičkou včelího jedu (50 g, cena: 288 Kč)
Tento krém jsem dostala od české rodinné firmy Pleva na otestování. Kdyby věděli, jak dlouho mi to bude trvat, určitě by si to rozmysleli. :-) Používala jsem ho dohromady víc jak půl roku. Jo, tak dlouho vydržel. Taky jsem tomu nevěřila.

Minimalistické bílo-zelené balení s pumpičkou si mě získalo na první pohled. Bylo úplně jiné, než všechno ostatní od Plevy, co jsem předtím viděla. Krém se dobře dávkuje, nemusíte s ním plýtvat. Má lehounkou konzistenci, krásně se roztírá i vstřebává, ale zároveň bohatě vyživuje. Včelí jed v něm obsažený si bezvadně sedl s mou smíšenou pletí, sice asi nikdy nikdy nebudu mít obličej jako z alabastru, ale je to teď o mnoho lepší než dříve. A to se počítá.

Kromě hydratace a celkově lepšího stavu pleti bych ráda přidala k dobru i jednu kouzelnou schopnost: ten krém umí vymazávat první vrásky. Myslela jsem si, že je to jen náhoda... dobré světlo, opálení nebo nutnost pořídit brýle se silnějšími dioptriemi, ale ne, fakt mám méně výrazné nosoretní rýhy a vráska od mračení na čele je téměř fuč. Ú-Ž-A-S-N-Ý! :-)

Ukázka konzistence

Abych to neflákala hned ze začátku, tak dáme aspoň krátký pohled do složení: voda jako rozpouštědlo až na prvním místě, několik látek s původem v olivovém oleji, bambucké máslo, makadamiový olej, xanthanová guma, skvalen, allantoin, na posledním místě včelí jed. Pro podrobnosti mrkněte na www.pleva.cz. Když už na té stránce budete, nezapomeňte si přečíst odstavec o tom, jak se vlastně ten jed získává. Nebudu prozrazovat pointu, ale včely kvůli tomu naštěstí nemusí umřít.

Složení krému

Tak, to už je pro dnešek všechno. Kdyby to nebylo dost jasné, krém s kapičkou včelího jedu doporučuju. Budu se těšit na komentáře, na Vaše ohlasy, na cokoliv! Jsem ráda, že tu jsem s Vámi a doufám, že budete taky rádi!

Mějte se krásně,
Vaše Ilka

14 komentářů:

 1. Zrovna nedávno jsem si na tebe a tvůj blog vzpomněla a říkala jsem si, kam ses asi poděla. Jsem moc ráda, že jsi zpátky a budu se těšit na další články, protože jsem je četla vždy s chutí :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je super, že jsi se vrátila! :) Produkty od této značky bych ráda vyzkoušela. Krém vypadá velmi dobře.
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Ily, skvělé, vítej zpátky :-) Moc se těším na další články!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Luci, moc děkuju, budu se snažit brzy něco přidat. :-)

   Vymazat
 4. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Izabell zo sydneysleek♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Budu se snažit konečně dopsat to, co mám rozepsané. :-)

   Vymazat
 5. O tomhle krému jsem toho slyšela poměrně hodně od ostatních blogerek a docela mě zaujal, líbí se mi, že je to český výrobek, jen mám momentálně dost krémů v zásobě, ale až je dopoužívám, asi na něj přijde řada.

  Sasha
  https://beautylifebysasha.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat